62057. Ubekendt kunstner: Litografi i ramme af plexiglas

Komposition, signeret og dateret 69. Monteret i dyb ramme af træ beklædt med plexiglas. Rammemål 60 x 76 cm

Varenr 62057

23 Januar 2019 19:59

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms