61644. Litografier af danske kunstnere (5)

Signerede litografier af Jette With, Bjarne W. Troelstrup, Kidde samt udstillingsplakat for Kunstdagen 1991 og signeret plakat med digt af Klaus Rifbjerg. Uindrammede. 56 x 36 til 76 x 56 cm

Varenr 61644

23 Januar 2019 20:00

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms