61904. Emile Bernard (1868-1941): Træsnit

124/125, sign. Emile Bernard samt tryksigneret samt dateret 89. Indrammet: 33,5 x 35,5 cm.

Varenr 61904

23 Januar 2019 20:04

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 3.200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

184943.200 DKK2019-01-23 20:01
268063.000 DKK2019-01-23 20:02
267962.000 DKK2019-01-18 18:26
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms