61401. Benny Møller, Jens Kromann og Willlem Minderman, litografi, akvarel og radering (3)

Willem Minderman (1910-1985): Radering "Kurhaus gezien vanaf Pompstationsweg", sign. samt dateret juni 1973. Indrammet: 45,5 x 63 cm.
Benny Møller: Litografi ET 7/15 "Morgen", sign samt dateret 79. Indrammet: 55 x 35 cm.
Jens Kromann (f. 1936): Akvarel. sign samt dateret 91. Indrammet: 37 x 35 cm.

Varenr 61401

23 Januar 2019 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms