61525. Ole Bjørn (f.1934): Komposition

Litografi, rammemål 38 x 42,5 cm. Sign. Ole Bjørn 98 Lumsås XV Maj. 5/205

Varenr 61525

23 Januar 2019 20:02

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms