62865. Revolving bookcase af mahogni, 20. århundrede

H: 74 cm, 49 x 49 cm. Fremstår med brugsspor, brandmærker på topplade

Varenr 62865

30 Januar 2019 20:01

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 900 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

27647900 DKK2019-01-30 19:47
27635850 DKK2019-01-30 19:59
16938750 DKK2019-01-30 19:31
21174700 DKK2019-01-30 19:22
20640500 DKK2019-01-30 17:55
CARLOSK400 DKK2019-01-30 06:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms