60863. Flugtstol, drejede ben, lyst ternet betræk

19. årh. D. 68 cm. H. 94 cm. Sædehøjde 39 cm. Brugsspor.

Varenr 60863

30 Januar 2019 20:12

Vurdering 500 DKK

27638200 DKK2019-01-30 16:07
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms