60863. Flugtstol, drejede ben, lyst ternet betræk

19. årh. D. 68 cm. H. 94 cm. Sædehøjde 39 cm. Brugsspor.

Varenr 60863

30 Januar 2019 20:12

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 500 DKK

27638200 DKK2019-01-30 16:07
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms