62678. Standkiste af eg med fladt låg, 18. årh.

Udskåret front med karvesnit, blomstermedaljon. Kuglefødder. Udskåret initial MP 1719. B.127, D. 56, H. 60 cm

Varenr 62678

30 Januar 2019 20:14

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms