62693. Spejl, ådremalet og med blomsterbuketter

Spejl i ådremalet ramme med udskåret og bemalet topstykke. Foroven og forneden blomsterbuketter af stf, på blå bund og bag glas. 19. årh. 142 x 46 cm
Alm. brugspatinering, to topstykker mangler

Varenr 62693

30 Januar 2019 20:14

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms