62696. Stor malet kurv af træ, 19. årh.

Rund kurv med buet hank. Fint udskåret samling på kurven. Rødmalet med ornamenter i rød, sort og gul. Dia. 41,5, h. 36 cm.

Varenr 62696

30 Januar 2019 20:15

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt