62240. Kommode af rosentræ, 2000-tallet

Prydet med bronzer, topplade af grønbroget marmor, i fronten skuffer. H 84,5 B. 81 D. 44 cm.
Brugsspor, ridser, finerafslag.

Varenr 62240

30 Januar 2019 20:16

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms