62719. Oscar Mathiesen (1861-1937): Regnbyger over Liseleje

Olie på lærred, 37 x 50 cm. Sign. monogram OM 1938

Varenr 62719

30 Januar 2019 20:29

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms