62378. Einar Gross (1895-1962): Limfjordsbroen

Olie på lærred 52 x 76 cm. Sign. Einar Gross

Varenr 62378

30 Januar 2019 20:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms