62718. Victor Qvistorff (1883-1953): Marine ved Liseleje, Aften 1934

Olie på pap, 31 x 48 cm. Stempel på bagside: Malet af V. Qvisttorff solgt på dødsboauktion. Sign. V. Qvisttorff 1934

Varenr 62718

30 Januar 2019 20:31

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3141.600 DKK2019-01-30 19:07
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms