62792. Waldemar Lorentzon (1899-1984): Litografi. Digt om Høsten.

Rammemål: 60 x 67,5 cm.
Sign. Waldemar Lorentzon 218/260

Varenr 62792

30 Januar 2019 20:32

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 450 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 600 DKK

25855450 DKK2019-01-30 20:26
4165425 DKK2019-01-30 13:51
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms