61259. Gustav Vermehren (1863-1931): Portræt af siddende herre

Olie på lærred, sign. samt dateret 1890. 45 x 34 (53 x 41) cm.

Varenr 61259

30 Januar 2019 20:32

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms