62018. Ubekendt kunstner: Skt. Peter med nøglerne,17./18.årh.

Olie på lærred, betegnet Van Dyck's skole, 81 x 61 cm. Trænger til rens, krakeleringer

Varenr 62018

30 Januar 2019 20:32

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms