61023. Efter Anders Zorn: Dalarpige stående ved åbent vindue

Olie på lærred, 80 x 47 cm. Sign. Zorn

Varenr 61023

30 Januar 2019 20:33

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms