61020. E. Thorbjørn: Grønlandsk fanger i kajak

Olie på lærred, 83 x 118 cm. Sign. Grønland E. Thorbjørn

Varenr 61020

30 Januar 2019 20:33

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms