61021. Von Otten: Portræt af ung mand iført hvid tophue, briller og rød halsklud

Olie på lærred, 27 x 21 cm. Sign.

Varenr 61021

30 Januar 2019 20:33

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms