62161. Holger Lübbers (1850-1931): Ålestanger i jolle

Olie på lærred, 32 x 38 cm. Sign. H. Lübbers (reparation)

Varenr 62161

30 Januar 2019 20:34

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms