62163. C. Andreasen: Parti fra Hellebæk

Olie på plade, 28 x 30 cm. Sign. Hellebæk C. Andreasen

Varenr 62163

30 Januar 2019 20:35

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 250 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22245250 DKK2019-01-27 13:51
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms