60753. Ubekendt Kunstner: Portræt af brænderibestyrer Peter Christian Andersen 1863-1899, 19. årh.

Olie på pap. Slægtsnavn Krumbech. 17,5 x 14,5 cm.
Afslag på ramme.

Varenr 60753

30 Januar 2019 20:35

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms