60946. Poul C: Landskab med figur

Olie på papir. Sign. Poul C. 66 x 50 cm

Varenr 60946

30 Januar 2019 20:35

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms