62679. Ernst Rasmussen: Landskab

Landskab. Sign. Enst Rasmussen. Olie på lærred. 70 x 80 cm. Etiket fra efterårsudstillingen 1946 på bagsiden.
Trænger til rens og lærredet til opspænding

Varenr 62679

30 Januar 2019 20:36

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms