62243. Gerhard Blom Lichtenberg (1866-1930): Kvæg på græs

Olie på lærred, sign. Gerh. B. 49 x 56 (65 x 73) cm.

Varenr 62243

30 Januar 2019 20:36

Vurdering 4500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms