62253. Steen Bille (1890-1953): Joller i stille vejr

Olie på lærred, 67 x 97 cm, Sign. St.B.

Varenr 62253

30 Januar 2019 20:36

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms