60917. Victor Johansen (1888-1967): Svaner og gæs

Akvarel. Lysmål: 44 x 56 cm, sign. 19/6 45 V. Joh.

Varenr 60917

30 Januar 2019 20:37

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms