60978. Albert Petersen (1875-1957): Parti fra København med bl.a. Thorvaldsens Museum

Olie på lærred, 31 x 43 cm, sign. Alb. Petersen

Varenr 60978

30 Januar 2019 20:38

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

T3VMYV400 DKK2019-01-30 16:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms