60978. Albert Petersen (1875-1957): Parti fra København med bl.a. Thorvaldsens Museum

Olie på lærred, 31 x 43 cm, sign. Alb. Petersen

Varenr 60978

30 Januar 2019 20:38

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

T3VMYV400 DKK2019-01-30 16:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms