62593. Ubekendt kunster, 19. årh.s slutning: Lyserøde roser

Olie på plade, 11 x 16 cm. Usign.

Varenr 62593

30 Januar 2019 20:39

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.800 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

237541.800 DKK2019-01-30 20:37
173901.700 DKK2019-01-30 20:31
233251.600 DKK2019-01-30 20:29
164941.300 DKK2019-01-30 20:28
56431.200 DKK2019-01-30 20:05
TPTEXTPER1.100 DKK2019-01-30 15:46
3401.000 DKK2019-01-30 15:29
14146800 DKK2019-01-30 12:01
20322550 DKK2019-01-23 19:24
BB2323500 DKK2019-01-23 18:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms