62305. Stor grøn krakelé krukke

Porcelæn med grøn krakelé glasur. Dia. 41, h. 37 cm. 20. årh.

Varenr 62305

30 Januar 2019 20:43

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 550 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25920550 DKK2019-01-29 16:56
27628500 DKK2019-01-29 09:22
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms