62305. Stor grøn krakelé krukke

Porcelæn med grøn krakelé glasur. Dia. 41, h. 37 cm. 20. årh.

Varenr 62305

30 Januar 2019 20:43

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 550 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25920550 DKK2019-01-29 16:56
27628500 DKK2019-01-29 09:22
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms