61544. Armbånd af forgyldt sølv

Runde led af forgyldt sterling sølv samlet med runde øjer. Stemplet JA 925S. Længde 19 cm

Varenr 61544

30 Januar 2019 20:55

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms