62797. Tapio Wirkkala (1915-1985): Vase af klart glas med striber

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala samt dateret 57. H. 14 cm Ø 10 cm. Brugsspor.

Varenr 62797

30 Januar 2019 21:08

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.700 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

230811.700 DKK2019-01-30 21:05
234451.600 DKK2019-01-30 20:45
21141.500 DKK2019-01-30 20:35
184941.400 DKK2019-01-30 19:59
276531.400 DKK2019-01-30 20:28
172561.200 DKK2019-01-30 19:58
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms