61995. Orientalsk kvindefigur: Stående kvinde med kurv

Udskåret horn. H: 21 cm (genstand i højre hånd mangler)

Varenr 61995

30 Januar 2019 21:18

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms