62137. Burmesisk tempeltavle

Udskåret og bemalet træ samt med udskåret farvede glasstykker. 67 Buddha figurer udført i terracotta indsat (3 mangler). 120 x 37 cm

Varenr 62137

30 Januar 2019 21:21

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt