61591. Et par thailandske figurer (2)

Et par knælende "engle" af forgyldt og patineret metal. Thailand. 20. årh. H. 57 cm

Varenr 61591

30 Januar 2019 21:24

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms