62283. Kinesisk skål, 20. årh.

Dekoreret i farver og guld med personer og scenerier. H. 14 Ø 31 cm. Stemplet.

Varenr 62283

30 Januar 2019 21:24

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms