62832. Dansk Legetøjsfabrik, København: Seks diverse biler

Seks diverse biler L. 20-43 cm.
Brugsslitage og mindre defekter/mangler.

Produktionen af trælegetøj i Vestre Fængsel for Dansk Legetøjsfabrik begyndte i 1905 og ophørte d. 27. juni 1977.

Varenr 62832

30 Januar 2019 21:29

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 800 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

366800 DKK2019-01-30 21:02
5643750 DKK2019-01-30 18:07
7995700 DKK2019-01-29 14:04
22612650 DKK2019-01-23 18:23
22187550 DKK2019-01-24 17:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms