62836. Dansk Legetøjsfabrik, København: Otte lastbiler og stigebiler

Otte diverse lastbiler og stigebiler. L. 21-32,5 cm. Brugsslitage og mindre defekter/mangler.

Produktionen af trælegetøj i Vestre Fængsel for Dansk Legetøjsfabrik begyndte i 1905 og ophørte d. 27. juni 1977.

Varenr 62836

30 Januar 2019 21:30

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 950 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

366950 DKK2019-01-30 21:16
5643900 DKK2019-01-30 18:08
7995850 DKK2019-01-29 13:17
22612800 DKK2019-01-23 18:24
JIMPS650 DKK2019-01-27 16:33
22187550 DKK2019-01-24 17:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms