60862. Irma Bandelin: "Brud med brölloppsgäster".

Olie på lærred. Sign. Irma Bandlin? 35 x 27 cm.

Varenr 60862

30 Januar 2019 19:48

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms