62755. Leon Møller (1919-1992): Udsigt over Gudhjem

Olie på lærred, 65 x 84 cm. Sign. monogram . På bagsiden Leon Møller 65

Varenr 62755

30 Januar 2019 19:48

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 600 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1759600 DKK2019-01-30 18:09
27639550 DKK2019-01-30 13:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms