62756. Jens Sørensen: Cirkus

Olie på plade, 45 x 52 cm. Sign. Jens Sørensen

Varenr 62756

30 Januar 2019 19:49

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 700 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18892700 DKK2019-01-30 15:55
340650 DKK2019-01-30 15:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms