62819. Per Kirkeby (1938-2018): "Fiskerpigens Sang"

Litografi i farver, lysmål 47 x 64 cm. Sign. Per Kirkeby 157/500

Varenr 62819

30 Januar 2019 19:51

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

276191.300 DKK2019-01-28 16:31
12271.200 DKK2019-01-30 19:49
41651.000 DKK2019-01-30 13:43
27205800 DKK2019-01-30 07:07
27611500 DKK2019-01-23 23:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms