62822. Henry Heerup (1907-1993): Linoleumstryk

1859/2835, sign. Heerup. Rammemål 65,5 x 60,5 cm. Fugtskade på passepartout, skade på glas.

Varenr 62822

30 Januar 2019 19:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms