62823. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Litografi 24/801, sign Egill Jacobsen samt dateret 1976. Rammemål 87 x 68 cm.

Varenr 62823

30 Januar 2019 19:52

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

276441.400 DKK2019-01-30 15:43
258611.300 DKK2019-01-30 15:41
213701.000 DKK2019-01-27 17:52
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms