61814. Hans Sørensen: To mennesker og en kat, akvarel

Akvarel på papir, rammemål 42 x 50 cm. Sign. Hans Sørensen 1980

Varenr 61814

30 Januar 2019 19:52

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms