62701. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition, litografi

Litografi i farver. Sign. Egill Jacobsen 81 og nummereret 87/125. Lysmål 58 x 41 cm

Varenr 62701

30 Januar 2019 19:53

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182091.000 DKK2019-01-30 17:52
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms