61822. Max Manus: Tre tegninger, to fra "Ice Age Series" og en komposition med bil og figurer (3)

Mixed media, bly akvarel, pastel, blæk på papir. Tre kompositioner, to med titler fra The Ice Age Seires, signerede Max Manus 2000 og en komposition signeret Max Manus 2001. I ens rammer med passepartout, rammemål 45,5 x 38 cm

Varenr 61822

30 Januar 2019 19:53

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms