60916. Kjeld Ulrich: To kompositioner, Litografier (2)

Sort/hvid. Sign. Kjeld Ulrich og nummereret 34/100. Bladmål: 45 x 32 cm

Varenr 60916

30 Januar 2019 19:54

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms