62859. Eigil Wendt 1922-1999: "Skrammel" (2)

to olie på plade, sign. Eigil Wendt. 24 x 34,5 (26 x 36,5) cm og 35 x 24 (37 x 27) cm.

Varenr 62859

30 Januar 2019 19:54

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 700 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18591700 DKK2019-01-30 19:16
340650 DKK2019-01-30 15:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms