62859. Eigil Wendt 1922-1999: "Skrammel" (2)

to olie på plade, sign. Eigil Wendt. 24 x 34,5 (26 x 36,5) cm og 35 x 24 (37 x 27) cm.

Varenr 62859

30 Januar 2019 19:54

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 700 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18591700 DKK2019-01-30 19:16
340650 DKK2019-01-30 15:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms